Hakkımızda

Günceleme Tarihi: 28.06.2019

Hakkımızda

Önce İnsan felsefesiyle "Sağlıklı yaşamak, sağlıklı hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır" anlayışı ile tüm hastalarımıza eşit ve en üst seviyede sağlık hizmeti sunmaya gayret sarf ediyoruz.

Düziçi'nin ilk ve tek özel hastanesi olarak, iş ahlakı, dürüstlük ve şefkat ile tedavi ilkelerimiz doğrultusunda toplum sağlığına katkıda bulunmaktayız.

2013 yılında 2600 m2 kapalı alanda 30 yatak kapasitesi ve 12 hekim kadrosu ile hizmet vermeye başladğımız sağlık hizmet sunumu serüvenimiz 2014 yılının sonunda yeni hizmet binamızın tamamlanmasıyla birlikte 5255 m2 kapalı alanda; 5 Genel Yoğun Bakım, 41 Yenidoğan Yoğun Bakım yoplam 75 yatak kapasitesi, 22 Uzman Hekim, 8 Pratisyen Hekim kadrosu ile devam ediyoruz.

Sosyal Güvenlik Kurumu, (Devredilen SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur) Özel Sigorta Şirketi, Banka ve anlaşmalı olduğumuz kurum mensuplarına tüm branşlarda sağlık hizmet sunumuna devam ediyoruz.

"Yenilenen Hizmet Binamızda, Güçlenen Hekim Kadromuzla Birlikte Hizmetinizdeyiz."

Misyonumuz

Sağlık konusunda deneyimli, Teknolojiyi takip eden, hastaya ve hasta yakınlarına saygılı, ülkesine hizmeti bir görev olarak benimsemiş, Güleryüzlü ve samimi ekibi ile değerlerine bağlı, “Güvenilir Bir Hastane” olmayı sürdürmek.

Vizyonumuz

İnsan sağlığını en önemli değer kabul ederek, güven ve dürüstlük ilkelerinden asla taviz vermeden, tüm hizmet birimlerinde kalite gereklerine mutlak ve tam uyum doğrultusunda sağlık hizmeti vermek.

Amaçlarımız

Misyonumuzu oluşturan "Güvenilir Bir Hastane "olmak ilkelerinden taviz vermeksizin ;yüksek nitelikli hasta bakım ve tedavi hizmetlerini makul maliyetlerle hastalarımızın hizmetine sunmak,kaliteden ödün vermeksizin hasta ve çalışanlarımızın memnuniyetini üst düzeyde sağlamak,önce "İnsan" felsefesi ile hasta odaklı bir hastane işletmeciliğini benimsemek,bölgesel ve uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen bir kurum olmaktır.

Hedeflerimiz

  • Alanında en iyiler arasından seçilen doktor ve çalışan kadrosunu oluşturmak.
  • Çalışanlarımızı teşvik eden bir alt yapı,ücretlendirme ve adil performans değerlendirme sistemi oluşturmak.
  • Kurumsal akreditasyonla birlikte,ulusal ve/veya uluslar arası akreditasyonlara sahip olmak.
  • Modern ve son teknolojilerle donatılmış tanı ve tedavi üniteleri kurmak ve hastaların ihtiyaçlarını multi disiplinli bir yaklaşımla karşılamak.
  • Sağlık Bakanlığımızın Sağlık Hizmetleri Planlama rehberinde belirlemiş olduğu 2023 yılı projeksiyonu doğrultusunda bölgemizin ihtiyaçları doğrultusunda büyüme planlarını oluşturmak.
  • Sağlık hizmeti sunumundaki başarısını bölgesel ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak eğitim/öğretim alanında da oluşturmak için üniversite hastanesi olmak adına girişimlerde bulunmak. 

Temel Değerlerimiz

İNSANA SAYGI

İnsanoğlu düşünme, sorgulama, üretme ve hayal etme yeteneğine sahiptir. Korupark Hastanesi olarak bireysel farklılıklara saygı duyarak bu karakteristik özellikleri destekliyoruz. Daima arkasında olduğumuz "İnsana saygı felsefesi" insiyatif, eşitlik ve güveni içerir.

MEMNUNİYET

Her bireyin sahip olduğu değerlere olan inancımızdan, Hastanemizle direkt veya dolaylı olarak çalışan herkes ortak bir memnuniyeti paylaşmalıdır.